Kuumad uudised

Silver Schultz võitis taas Palivere Rattamaratoni

Silver Schultz jätkas etapivõitudega ning samuti kordas ajalugu võites Palivere Rattamaratoni teist aastat järjest. See aasta seda aga “60+” distantsil.

25. juunil toimunud Palivere XII Rattamaratonil, mis on arvatavasti kõige raskem etapp Fixus Sport Marimetsa Kapil,

Loe lähemalt

Kalender

VIDEOD: VÕIMAS MEES! Alejandro Valverde võitis Fleche Wallonne neljandat aastat järjest!

Kuulsa Belgia ühepäevasõidu Fleche Wallonne võitis neljandat aastat järjest Alejandro Valverde. Kokku on Movistaris sõitva hispaanlase nimel viis esikohta. Valverde pani 204,5 km pikkusel võidusõidul oma paremuse maksma Mur de Huy nime kandva lõputõusu viimasel paarisajal meetril.

Teise koha sai Daniel Martin (Quick-Step Floors) ja kolmandana lõpetas Dylan Teuns (BMC). Lõpus oli pikalt eest ära Luksemburgi meister Bob Jungels (Quick-Step Floors) – 3 km enne finišit oli tema edu 25 sekundit -, kes aga lõputõusu alguses peagrupi poolt kinni püüti.

Ainsa eestlasena stardis olnud Tanel Kangert (Astana) sai 132. koha, kaotades Valverdele 6.42. Astana parimana ületas Jakob Fuglsang finišijoone 22. positsioonil (+0.16). Tulemusi saate vaadata siit. Pühapäeval peaks Kangert startima Liege-Bastogne-Liege klassikul.