Kuumad uudised

Orica-Scottist saab Mitchelton-Scott

Austraalias registreeritud profimeeskond Orica-Scott hakkab järgmisel aastal kandma nime Mitchelton-Scott.

2012. aastast seda meeskonda rahaliselt toetanud Orica otsustas järgmisel hooajal rattaspordi tippseltskonnast lahkuda ning meeskonna omanik Gerry Ryan otsustas puuduoleva raha tuua meeskonda oma veiniärist Mitchelton.

Uue

Loe lähemalt

Kalender

Vene esiklubi kärpis koosseisu ja panustab noortele

Venemaa tugevaim rattameeskond Gazprom-RusVelo läheb uuele hooajale vastu kõhnema koosseisu ja väiksemate ambitsioonidega. Gazprom-RusVelo vähendas ratturite arvu 23-lt 18-ning panustab enamjaolt noortele talentidele. Gazprom-RusVelo värbas viis uut meest, mis tähendab, et tiimist lahkus kümme ratturit. Nikolai Tšerkassov, Jevgeni Kobernjak ja Stepan Kurjanov tulevad farmklubist, Aleksandr Vlassov esindas tänavu Itaalia U23 klubi Viris Maserati ja Sergei Šilov Lokosphinxi.

“Tegemist on uue generatsiooniga, kes on välja kasvanud meie süsteemist. Varsti saavad neist tugevad ja stabiilsed profid, kes püüavad võite Gazprom-Rusvelole ja Venemaa koondisele,” rääkis Gazprom-RusVelo mänedžer Renat Hamidullin. “Koostöös Venemaa Jalgratta Föderatsiooniga jätkame järelkasvumeeskonna arendamist. Ainult siis, kui leiame uusi talente, saame mõelda pikaajalisele edule.”

Gazprom-RusVelo loodab saada wild card’i tuleva aasta Giro d’Italiale, kus nad debüteerisid 2016. aastal, võites ka ühe etapi. Nende sportlik tase pole aga kiita, sest tänavu teeniti vaid kaks esikohta. Võrdluseks – 2014 oli esikohti 24 ja tunamullu 16.

Gazprom-RusVelo 2018: Ildar Arslanov, Igor Bojev, Aleksandr Vlassov, Jevgeni Kobernjak, Dmitri Kozontšuk, Stepan Kurjanov, Sergei Lagutin, Roman Maikin, Artjom Nõtš, Aleksandr Porsjov, Ivan Rovnõi, Aleksi Rõbalkin, Nikolai Trusov, Sergei Firsanov, Aleksandr Foliforov, Nikolai Tšerkassov, Jevgeni Šalunov, Sergei Šilov.

Reklaam

AdAdAd