Kuumad uudised

Orica-Scottist saab Mitchelton-Scott

Austraalias registreeritud profimeeskond Orica-Scott hakkab järgmisel aastal kandma nime Mitchelton-Scott.

2012. aastast seda meeskonda rahaliselt toetanud Orica otsustas järgmisel hooajal rattaspordi tippseltskonnast lahkuda ning meeskonna omanik Gerry Ryan otsustas puuduoleva raha tuua meeskonda oma veiniärist Mitchelton.

Uue

Loe lähemalt

Kalender

Tour de France 2018: legendaarne mägi ja munakivilõigud

Järgmise aasta Tour de France’i etappide esitlus toimub 17. oktoobril Pariisis. Seni on ametlikku infot antud kolme esimese etapi kohta. Start on Vendée regioonis ning kahele siledale etapile järgneb 35 km pikkune meeskonnasõit. Neljanda etapi start antakse La Baules ja sellega ametlik info ka lõpeb.

Prantsuse meedia on aga saanud veel mitteametlikku siseinfot. Nimelt viib järgmine Tour ratturid enne Püreneedesse jõudmist Alpidesse – Touri ajaloos 30. korda – ja pärast kolmeaastast pausi on programmis Prantsuse kuulsaim mägi Alpe d’Huez. Alpides on väidetavalt kavas kolm etappi: Annecy – Grand Bornand, Albertville – La Rosière ja Bourg-Saint-Maurice – Alpe d’Huez (19. juulil peetav 12. etapp).

Spekulatsioonide kohaselt külastab Tour Britannia piirkonda ja seejärel suundutakse Pariis-Roubaix’ radadele, kus on kavas ka lühikesed munakivilõigud. Esimene puhkepäev peaks olema 16. juulil.

https://twitter.com/LeTour/status/910070952528097280

Reklaam

AdAdAd