Kuumad uudised

Vinokurov ennustab Lopezile suurt tulevikku

Kuigi koos Tanel Kangertiga Astanas sõitev Jakob Fuglsang jõudis avalikult välja öelda, et tema on järgmisel aastal Tour de France’il Kasahstani klubi liider, ei pruugi see nii minna. Nimelt teatas Astana mänedžer Aleksandr Vinokurov, et

Loe lähemalt

Kalender

Räime meeskond andis lahingu, aga pidi leppima 2. kohaga

Nagu Mihkel Räim (Israel Cycling Academy) oma fännidele lubas, tegid nad Tour of Taihu Lake viimasel etapil sprinteritel elu raskeks, kuid pidid lõpuks leppima teise kohaga.

Tõusudel õnnestus sprinterid maha raputada, aga selle tuuri parim sprinter Jakub Mareczko (Wilier Triestina – Selle Italia) suutis lõpuks ikka peagruppi tagasi sõita ja lõpuks ka etapivõidu võtta.

Räime meeskonnakaaslane Guillaume Boivin sai täna teise koha ning Benjamin Giraud (Delko Marseille Provence KTM) kolmanda koha.

Räime võimalused kõrgele kohale sõita lõpetas kukkumine laskumisel 15km enne finishit ning ta lõpetas etapi 56. kohaga, võitjast 5 minutit hiljem. Õnneks kukkumine luumurde kaasa ei toonud.

Martin Laas (Delko Marseille Provence KTM) kaotas võitjale täna ligi 10 minutit ja sai 62. koha.

Tuuri üldvõidu võttis seega Mareczko. Boivin pidi leppima teise kohaga. Räim sai 45. koha ja Laas 62. koha.

What can we say about this rider on the right, grimacing from pain pain after his crash today while was in a midst of a…

Posted by Israel Cycling Academy on 17. oktoober 2017. a.

Reklaam

AdAdAd