Kuumad uudised

Leedu rattaäss peab südameprobleemi tõttu võistluspausi

Kolmekordne Leedu meister eraldistardis Ramunas Navardauskas peab südame rütmihäirete tõttu tegema vähemalt kuu aja pikkuse võistluspausi. Bahrein-Merida meeskonda kuuluv Navardauskas läbis põhjaliku südameuuringu Leedu rahvuslikus olümpiakeskuses ja näitude põhjal andis Bahrein-Merida arst Carlo Guardascione korralduse

Loe lähemalt

Kalender

Paris-Nice’i 4. etapi võitis Bouhanni, Kangert peagrupis

Prantsusmaal jätkuva maineka Paris-Nice velotuuri täna sõidetud 4. etapi võitis grupifinishis Cofidise meeskonna sprinter Nacer Bouhanni. Tanel Kangert (Astana) lõpetas etapi samuti peagrupis.

Sprinterite meeskonnad jätsid jooksikute püüdmise täna viimasele hetkele, kuid umbes 500 meetrit enne 195,5 kilomeetri pikkuse etapi lõppu said kõik jooksikud püütud ning võitja selgus suure grupi finishis.

Bouhanni, kes kaks päeva tagasi reeglitevastase sprintimise pärast etapivõidust ilma jäeti, demonstreeris täna eeskujulikku sprintimist ning võttis võidu. Teise koha sai täna Edward Theuns (Trek-Segafredo) ning kolmas oli sakslane Andre Greipel (Lotto-Fixitall).

Kangert lõpetas etapi turvaliselt peagrupi keskel ja sai kirja 43. koha.

Tuuri üldliidrina jätkab endiselt austraallane Michael Matthews (Orica-GreenEdge), kes täna viiendana lõpetas. Kangert tõusis kokkuvõttes 30. kohale, kaotades liidrile endiselt 47 sekundit.

Homme on tuuril kavas 198 kilomeetri pikkune etapp, mille jooksul tuleb läbida ka viis kategoriseeritud tõusu. Velotuur lõpeb pühapäeval.