Kuumad uudised

Pühapäeval toimub Filter Temposõidu Karikasarja finaaletapp

Filter Temposõidu Karikasarja kümnes hooaeg lõppeb sel pühapäeval Ainažis peetava finaaletapiga. Tegemist on Filter Temposõidu Karikasarja ja Lätis peetava Filter Velokauss sarja ühise lõppvõistlusega, kus osalejatel on suurepärane võimalus lõunanaabritega võimeid võrrelda.

Tegemist on hooaja pikima

Loe lähemalt

Kalender

Norras etapivõit Kristoffile, Lauk 96. Taaramäe 113.

Norras jätkuva mitmepäevasõidu Arctic Race of Norway (2.HC) täna sõidetud teise etapi võitis grupifinishis valitsev Euroopa meister Alexander Kristoff (Katusha-Alpecin). Karl-Patrick Lauk (Astana) sai 96. koha ja Rein Taaramäe (Katusha-Alpecin) 113. koha.

Kristoff veeti eeskujulikult lahti ning norralane võttis kindla võidu. Teise koha sai prantslane Hugo Hofstetter (Cofidis) ning kolmas oli itaallane Andrea Pasqualon (Wanty – Groupe Gobert).

Karl-Patrick Lauk kaotas võitjale täna 56 sekundit ja sai 96. koha. Etapi lõpuosas peagrupi ees tööd teinud Rein Taaramäe lasi lõpuks jala sirgu ja lõpetas võitjast 5.29 hiljem.

Kokkuvõttes jätkab velotuuri liidrina eilse avaetapi võitnud belglane Dylan Teuns (BMC). Pasqualon kaotab teisena talle 2 ja Kristoff kolmandana 3 sekundit. Lauk on kokkuvõttes 89. ja Taaramäe 105.

Homne eelviimane etapp lõppeb 1. kategooria tõusuga.

Fotol A. Kristoff. Scanpix

Reklaam

AdAdAdAdAd