Kuumad uudised

Orica-Scottist saab Mitchelton-Scott

Austraalias registreeritud profimeeskond Orica-Scott hakkab järgmisel aastal kandma nime Mitchelton-Scott.

2012. aastast seda meeskonda rahaliselt toetanud Orica otsustas järgmisel hooajal rattaspordi tippseltskonnast lahkuda ning meeskonna omanik Gerry Ryan otsustas puuduoleva raha tuua meeskonda oma veiniärist Mitchelton.

Uue

Loe lähemalt

Kalender

Mihkel Räim hakkab Hiinas võitu jahtima

Mihkel Räim alustab teisipäeval Israel Cycling Academyga Hiinas toimuvat Taihu järve velotuuri. Fännidel tasub tulemustel silma peal hoida, sest etapid on enamjaolt siledad ja Räimel seega head võiduvõimalused. “Sel aastal on tase vähe parem kui eelnevatel kordadel, aga mind see ei heiduta. Eks vaatame, mis tuleb,” kirjutab Räim oma Facebooki kontol.

Räim tegi kokkuvõtte ka Itaalia ühepäeasõidust Tre Valli Varesine, kus ta koos Astanas testimisel viibiva Karl Patrick Lauguga võistles. “Esiteks oli väga vinge koos Patuga ratas joonele lükata. Usun, et kodused Viikingid võisid meie üle uhkust tunda. Kaks sama auuli poissi ikkagi maailma vallutamas või vähemalt üritamas,” kirjutab Räim. “Sõit ise oli päris raske. Enne lõpuringe oli tunne okei, aga siis tundsin, et kõht pole päris korras ja tuleb tõdeda, et kui oleks kõik isegi hea olnud, siis tulemust teha ei oleks suutnud. Tase oli kõrge ning profiil üsna raske. Jõud rauges kolm ringi enne lõppu, kui aitasin veel Neilandsi ja Boivin enne tõusukest paremale possale ja siis “südamerahuga” maha jäin.”

Tre Valli Varesine 1.1Enne kui Hiina turnee pihta hakkab, võlgen veel viimase Itaalia sõidu muljed. Esiteks oli väga…

Posted by Mihkel Räim Official on 8. oktoober 2017. a.

 

Reklaam

AdAdAd