Kuumad uudised

Räime meeskond andis lahingu, aga pidi leppima 2. kohaga

Nagu Mihkel Räim (Israel Cycling Academy) oma fännidele lubas, tegid nad Tour of Taihu Lake viimasel etapil sprinteritel elu raskeks, kuid pidid lõpuks leppima teise kohaga.

Tõusudel õnnestus sprinterid maha raputada, aga selle tuuri parim sprinter

Loe lähemalt

Kalender

Mihkel Räim hakkab Hiinas võitu jahtima

Mihkel Räim alustab teisipäeval Israel Cycling Academyga Hiinas toimuvat Taihu järve velotuuri. Fännidel tasub tulemustel silma peal hoida, sest etapid on enamjaolt siledad ja Räimel seega head võiduvõimalused. “Sel aastal on tase vähe parem kui eelnevatel kordadel, aga mind see ei heiduta. Eks vaatame, mis tuleb,” kirjutab Räim oma Facebooki kontol.

Räim tegi kokkuvõtte ka Itaalia ühepäeasõidust Tre Valli Varesine, kus ta koos Astanas testimisel viibiva Karl Patrick Lauguga võistles. “Esiteks oli väga vinge koos Patuga ratas joonele lükata. Usun, et kodused Viikingid võisid meie üle uhkust tunda. Kaks sama auuli poissi ikkagi maailma vallutamas või vähemalt üritamas,” kirjutab Räim. “Sõit ise oli päris raske. Enne lõpuringe oli tunne okei, aga siis tundsin, et kõht pole päris korras ja tuleb tõdeda, et kui oleks kõik isegi hea olnud, siis tulemust teha ei oleks suutnud. Tase oli kõrge ning profiil üsna raske. Jõud rauges kolm ringi enne lõppu, kui aitasin veel Neilandsi ja Boivin enne tõusukest paremale possale ja siis “südamerahuga” maha jäin.”

Tre Valli Varesine 1.1Enne kui Hiina turnee pihta hakkab, võlgen veel viimase Itaalia sõidu muljed. Esiteks oli väga…

Posted by Mihkel Räim Official on 8. oktoober 2017. a.

 

Reklaam

AdAdAd