Kuumad uudised

Pühapäeval toimub Filter Temposõidu Karikasarja finaaletapp

Filter Temposõidu Karikasarja kümnes hooaeg lõppeb sel pühapäeval Ainažis peetava finaaletapiga. Tegemist on Filter Temposõidu Karikasarja ja Lätis peetava Filter Velokauss sarja ühise lõppvõistlusega, kus osalejatel on suurepärane võimalus lõunanaabritega võimeid võrrelda.

Tegemist on hooaja pikima

Loe lähemalt

Kalender

Martin Loo jõudis Austrias poodiumile, Sagan viidi kukkumise järel haiglasse

Austrias, Graz’is peetud maastikurataste UCI C1 kategooria võidusõidul sai maastikurattur Martin Loo kolmanda koha.

Etapi võitis belglane Bart De Vocht ajaga 1.42.07. Teine oli samuti belglane Jens Schuermans ajaga 1.42.26. Martin Loo kaotas võitjale 30 sekundit.

„Esimese ringi järel olime neljakesi eest ära Sagan, De Vocht, Gehbauer ja mina. Kohe teise ringi alguses panin minema, kui tempot natukene alla lasti. Sõitsin üksinda ees kolmveerand sõidust, kui kuuendal ringil tuli peatuda boksis, et tagajooksu vahetada. Langesin neljandaks ning järele jäänud kahe ringiga suutsin koha võrra tõusta. Kahte belglast kinni püüda enam ei õnnestunud,“ kommenteeris Loo.

Võistlusest võttis osa ka grupisõidu maailmameister Peter Sagan, kes kuuendal ringil katkestas sõidu tõsise kukkumise tagajärjel. Sagan viidi võistluselt otse haiglasse kontrolli.

Järgmisel pühapäeval osaleb Loo Rootsis, Säter’is UCI C2 kategooria võidusõidul.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Reklaam

AdAdAdAdAd