Kuumad uudised

Profirattur Aksel Nõmmela kohtus eelmisel nädalal esmakordselt oma uute meeskonnakaaslastega.

Lühike videokokkuvõte BEAT maanteetiimi nädalavahetusest:

Vorig weekend bevond onze nieuwe wegploeg zich in Noord-Brabant voor het eerste teambuildingweekend van BEAT. Hieronder vinden jullie de aftermovie! #RoadToBEAT

Posted by BEAT Cycling Club on 13. detsember 2017. a.

Loe lähemalt

Kalender

Räim jätkas Luksemburgis 8. kohaga, Nõmmela 68.

Luksemburgis jätkuva mitmepäevasõidu Fleche du Sud (UCI kategooria 2.2) täna sõidetud teise etapi võitis sakslane Raphael Freienstein (Kuota-Lotto). Mihkel Räim (Cycling Academy) sai 8. koha ja Aksel Nõmmela (Leopard) 68. koha.

Freienstein kuulus 4-mehelisse jooksikute gruppi, mis 154,6 kilomeetri pikkuse etapi alguses peagrupist põgenes ning mida suur grupp kinni püüda ei suutnud. Teise koha sai Twan van den Brand (Jo Piels) ning kolmas oli Dion Beukeboom (Parkhotel Valkenburg).

Peagrupp, mille neljandana finisheeris ka Räim, kaotas võitjale täna 1.11. Nõmmela lõpetas etapi grupis, mis kaotas võitjale 2.06.

Tuuri üldliidriks tõusis Brand. Räim on 7. kohal (+1.11) ning Nõmmela 68. kohal (+2.06).

Fleche du Sud lõpeb pühapäeval.

Räim võttis tänase etapi oma Facebooki lehel kokku järgnevalt:

“155km, mõned väiksemad tõusud tõusunukid jäid ka marsruudile aga kõik olid alla 2km. Üsna sõidu alguses lasti mõned mehed minema ja püüdmatuks nad meile jäidki, suured Pro Cont tiimid nagu Stölting ja Drapac võtsid asja liiga rahulikult ning lõikasid sellega endale kõvasti näppu. Meie tiimis niigi startis 5 meest sel tuuril ning täna pidi üks poiss kõhuviiruse tõttu pooleli jätma, niiet meil polnud väga sõna sekka õelda jälitamises ja pidin lootma suurte tiimide tööle. Lõpus oli 3 ringi ja ringidel üks 1,5km tõus aga see polnud järsk, ca 4%. 3 aastat tagasi kui seda tuuri sõitsin siis jäin maha sel tõusul , täna viimast korda tõusu võttes ründasin seal. Mingi areng on toimunud
smile emoticon
Saime väikse pundiga eest ära ka aga asi jooksis ikka suht kokku ja lõpus tahtsin kukkumistest pääseda ja hoidsin end pundi ette, sai väike spurt ka tehtud. Etapil 8. koht ja hetkel kokkuvõttes 7. Homme ilmselt tuuri kõige raskem etapp, täna kaotasime küll 1min11sek esimestele, kuid arvan, et kokkuvõte ei ole veel tehtud. Tunne oli täna parem kui eile , vast homme on samuti hea ning võitlen end poodiumile.”