Kuumad uudised

Pühapäeval toimub Filter Temposõidu Karikasarja finaaletapp

Filter Temposõidu Karikasarja kümnes hooaeg lõppeb sel pühapäeval Ainažis peetava finaaletapiga. Tegemist on Filter Temposõidu Karikasarja ja Lätis peetava Filter Velokauss sarja ühise lõppvõistlusega, kus osalejatel on suurepärane võimalus lõunanaabritega võimeid võrrelda.

Tegemist on hooaja pikima

Loe lähemalt

Kalender

Liisi Rist saavutas Belgias taas 9. koha

Liisi Rist (Keukens Redant Cycling Team) teenis täna Belgias toimunud 1.15 kategooriaga ühepäevasõidul Wanzeel Koerse Dames Lede-Wanzele 9. koha.

90 kilomeetri pikkuse võistluse keskel põgenes pärast arvukaid rünnakuid 3-liikmeline jooksikute grupp. Sõidu võitis Rabo-Liv Women Cycling Team’i värvides sõitev valitsev cyclo-crossi maailmameister Thalita de Jong. Teiseks tuli kodupubliku rõõmuks Lotte Kopecky (Lotto-Soudal Ladies) ja kolmandaks taanlanna Rikke Lenne (Team Crescent). Võistlusel startis 114 tüdrukut ning lõpetas 74.

„Tänane üheksas koht tuli veidi üllatuslikult, kuna Tšehhi velotuurist on veel väikene väsimus organismis,“ rääkis Liisi pärast sõitu portaalile Rattauudised. „Treeneriga leppisime enne starti kokku, et hoian end pigem tagasi ning jälgin enesetunnet. Viimasel ringil olin õigel ajal peaaegu õiges kohas ja õnnestus grupi ees lõpetada. Loodan, et see on hea märk eesolevaks kuuks.“

Fotol esiplaanil Liisi Rist. Autor: Brian-Petyt

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Reklaam

AdAdAdAdAd