Kuumad uudised

Leedu rattaäss peab südameprobleemi tõttu võistluspausi

Kolmekordne Leedu meister eraldistardis Ramunas Navardauskas peab südame rütmihäirete tõttu tegema vähemalt kuu aja pikkuse võistluspausi. Bahrein-Merida meeskonda kuuluv Navardauskas läbis põhjaliku südameuuringu Leedu rahvuslikus olümpiakeskuses ja näitude põhjal andis Bahrein-Merida arst Carlo Guardascione korralduse

Loe lähemalt

Kalender

Liisi Rist saavutas Belgias taas 9. koha

Liisi Rist (Keukens Redant Cycling Team) teenis täna Belgias toimunud 1.15 kategooriaga ühepäevasõidul Wanzeel Koerse Dames Lede-Wanzele 9. koha.

90 kilomeetri pikkuse võistluse keskel põgenes pärast arvukaid rünnakuid 3-liikmeline jooksikute grupp. Sõidu võitis Rabo-Liv Women Cycling Team’i värvides sõitev valitsev cyclo-crossi maailmameister Thalita de Jong. Teiseks tuli kodupubliku rõõmuks Lotte Kopecky (Lotto-Soudal Ladies) ja kolmandaks taanlanna Rikke Lenne (Team Crescent). Võistlusel startis 114 tüdrukut ning lõpetas 74.

„Tänane üheksas koht tuli veidi üllatuslikult, kuna Tšehhi velotuurist on veel väikene väsimus organismis,“ rääkis Liisi pärast sõitu portaalile Rattauudised. „Treeneriga leppisime enne starti kokku, et hoian end pigem tagasi ning jälgin enesetunnet. Viimasel ringil olin õigel ajal peaaegu õiges kohas ja õnnestus grupi ees lõpetada. Loodan, et see on hea märk eesolevaks kuuks.“

Fotol esiplaanil Liisi Rist. Autor: Brian-Petyt