Kuumad uudised

Video: Nõmmela esmakohtumine uute tiimikaaslastega

Profirattur Aksel Nõmmela kohtus eelmisel nädalal esmakordselt oma uute meeskonnakaaslastega.

Lühike videokokkuvõte BEAT maanteetiimi nädalavahetusest:

Vorig weekend bevond onze nieuwe wegploeg zich in Noord-Brabant voor het eerste teambuildingweekend van BEAT. Hieronder vinden jullie de aftermovie! #RoadToBEAT

Posted by BEAT Cycling Club on 13. detsember 2017. a.

Loe lähemalt

Kalender

Michal Kwiatkowski: tean, et Peter Sagan on võidetav. Seda peab lihtsalt uskuma

Michal Kwiatkowski (Sky) napp võit Milano-San Remol Peter Sagani (Bora-Hansgrohe) üle võis esmapilgul tunduda üllatav, kuid kahe mehe varasematesse tegemistesse süüvides, ei saa poolaka üleolekut ootamatuks pidada. Kwiatkowski märkis, et juunioride ja U23 vanuseklassis võistles ta tihti Saganiga koos ning toona oldi võrdsel tasemel.

“Mul on olnud võimalus otseselt Sagani vastu sõita rohkem kui mõnel teisel ratturil,” meenutas esimese Poola ratturina Milano-San Remol esikoha pälvinud Kwiatkowski. “Tean, et Sagan on võidetav. Seda peab lihtsalt uskuma. Võib-olla pool seltskonnast arvab, et Sagan on teiselt planeedilt. Mina aga tean, et suudan tema tempoga kaasa minna. Täpselt nii Poggiol ka juhtus.”

2014. aasta maailmameistri Kwiatkowski sõnul ei pannud Sky meeskond enne starti paika, et Poggiol panustatakse just talle. “Loeb ainult võit, mitte teised ja kolmandad kohad,” märkis ta. “Alati on parem, kui klubil on kaks kaarti. Nii minul kui ka (kolmanda koha saanud) Julian Alaphilippe’il oli taga grupis sprinter sees. Teadsime, et me ei pea seetõttu ees tööd tegema. Ei usu, et Sagan mõtles Sam Bennetti peale. Olen alati arvanud, et kõik ratturid on võidetavad, kui asju õigesti teha. Teadsin, et Sagan on parem kiirendaja ja sprinter, kuid samas olin kindel, et suudan teda võita. Jätsin meelega Saganiga väikese vahe sisse, survestades teda esimesena spurti alustama. Kui oled sirgel kohe kellegi taga, kaotad mõned meetrid, kui tema kiirendab. Üritasin jääda rahulikuks ja saada vahetult enne finišit suurem kiirus.”

https://twitter.com/TeamSky/status/843134924077043713

Reklaam

AdAdAd