Kuumad uudised

2018. aasta MM-i grupisõidu rada tuleb aegade raskemaid

Järgmisel aastal maanteesõidu maailmameistrivõistlusi võõrustava Innsbrucki grupisõidu rada tuleb aegade raskemaid. 265 km pikkusel rajal koguneb ligi 5000 tõusumeetrit.

Maailmakuulus talikuurort võõrustab MM-i 23.-30. septembrini. Avaalana kavas olev võistkonnasõit algab Ötztalis ja lõppeb Innsbruckis. Naised sõidavad

Loe lähemalt

Kalender

Kiskonen Prantsusmaal poodiumil!

Siim Kiskonen (VC Toucy) teenis pühapäeval Prantsusmaal sõidetud amatööride ühepäevasõidul Grand Prix de la Libération de Chaumon (kõik kategooriad) teise koha.

VC Toucy ratturid teenisid sel võistlusel koguni kolmikvõidu – võidu sai oma nimele Aurélien Philibert ja kolmas oli Eugène Richardot.

“Me olime juba enne starti peafavoriidid enda klubiga ja tol päeval oli enesetunne väga hea ja kõik klappis,” kommenteeris Kiskonen portaalile Rattauudised. “Enamus sõidud on see aasta mul Elite Nationale kategooriaga olnud, kus on mul üsna raske tulemust teha. See nüüd oligi esimene tulemus mul hooaja teises pooles.”

Tair Stalberg (UVCA Troyes) kaotas võitjale 1.31 ning sai 6. koha. Sama meeskonda esindav Kirill Tarassov sai 24. koha (+4.31).

Posted by Vélo Club de Toucy on 10. september 2017. a.

Reklaam

AdAdAd