Kuumad uudised

Pühapäeval toimub Filter Temposõidu Karikasarja finaaletapp

Filter Temposõidu Karikasarja kümnes hooaeg lõppeb sel pühapäeval Ainažis peetava finaaletapiga. Tegemist on Filter Temposõidu Karikasarja ja Lätis peetava Filter Velokauss sarja ühise lõppvõistlusega, kus osalejatel on suurepärane võimalus lõunanaabritega võimeid võrrelda.

Tegemist on hooaja pikima

Loe lähemalt

Kalender

VIDEO: Kangert võitis Trentino tuuri etapi!!!

Tanel Kangert (Astana) võitis Itaalia ja Austria teedel jätkuva Trentino velotuuri täna sõidetud 204,6 kilomeetri pikkuse kolmanda etapi ning tõusis kokkuvõttes teiseks.

Kui mägise etapi kõik tõusud said läbitud, oli ette jäänud 10 ratturit. Ükshaaval korraldati rünnakuid, kuid õigeaegse vasturünnaku tegi just Kangert umbes 2 kilomeetrit enne finishit. Keegi temaga kaasa ei läinud ning eestlast enam kätte ei saadudki.

Ülejäänud 7 meest kaotasid talle 10 sekundit. Teise koha sai täna austerlane Patrick Konrad (Bora-Argon 18) ning kolmas oli prantslane Romain Bardet (Ag2r).

Kokkuvõttes tõusis Kangert teisele kohale, kaotades mullusele üldvõitjale Mikel Landale (Sky) vaid 8 sekundit. Kolmandal kohal on Kangerti meeskonnakaaslane Jakob Fuglsang, kes kaotab liidrile 10 sekundit.

Homme on kavas tuuri viimane, künkliku profiiliga etapp.


Fotol Tanel Kangert. astanaproteam.kz

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Reklaam

AdAdAdAdAd