Kuumad uudised

Pühapäeval toimub Filter Temposõidu Karikasarja finaaletapp

Filter Temposõidu Karikasarja kümnes hooaeg lõppeb sel pühapäeval Ainažis peetava finaaletapiga. Tegemist on Filter Temposõidu Karikasarja ja Lätis peetava Filter Velokauss sarja ühise lõppvõistlusega, kus osalejatel on suurepärane võimalus lõunanaabritega võimeid võrrelda.

Tegemist on hooaja pikima

Loe lähemalt

Kalender

Filter Jüri paarissõidu võitsid Raido Saar ja Ivo Suur

Filter Temposõidu Karikasarja üheksanda hooaja avaetapi, Jüris peetud 25 km pikkuse paarissõidu võitsid oodatult Raido Saar ja Ivo Suur. Esikoha teeninud tandem läbis vahemaa ajaga 34.49,5, mis teeb keskmiseks kiiruseks 46,3 km/h.

Nimetatud meeste esikoht oli aimatav, sest Saar võitis Filter Temposõidu Karikasarja 2013. aastal ja Suur kaks järgmist hooaega. Paremuselt teiseks paariks kerkis Sander Kempi-Kert Martma, kes kaotasid võitjatele 1.10. Viienda-kuuenda koha sõitsid välja Meelis Rebane ja Margus Ruse.

Parimaks naiseks kerkis kokkuvõttes 48. koha saanud Krista Karing, kelle keskmiseks kiiruseks kujunes 40,4 km/h. Teine oli Carol Kuuskman ning kolmas-neljas koos sõitnud Daisi Rist ja Karmen Reinpõld. Tulemusi saate vaadata SIIT.

Filter Jüri paarissõit kujunes väga osavõturohkeks – rajale läks 282 rattasõpra, kellest ligi 40 olid naised.

Filter Temposõidu Karikasarja 2. etapp toimub 18. mail, kui Kiilis on kavas 13 km individuaalne eraldistart.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Reklaam

AdAdAdAdAd