Kuumad uudised

Pühapäeval toimub Filter Temposõidu Karikasarja finaaletapp

Filter Temposõidu Karikasarja kümnes hooaeg lõppeb sel pühapäeval Ainažis peetava finaaletapiga. Tegemist on Filter Temposõidu Karikasarja ja Lätis peetava Filter Velokauss sarja ühise lõppvõistlusega, kus osalejatel on suurepärane võimalus lõunanaabritega võimeid võrrelda.

Tegemist on hooaja pikima

Loe lähemalt

Kalender

Bouhanni võitis Kataloonias teise etapi järjest, eestlased peagrupis

Kõrgetasemelise Kataloonia velotuuri täna sõidetud teise etapi võitis taas prantslane Nacer Bouhanni (Cofidis). Eestlased lõpetasid samuti peagrupis

Kõik hommikused jooksikud said püütud, kui 178,7 kilomeetri pikkusest etapist jäi sõita umbes 14 kilomeetrit. Viimasel kilomeetril tegi taas parima “rongi” Cofidise meeskond ning Bouhanni vormistas oma teise etapivõidu sel tuuril. Teise koha sai Gianni Meersman (Etixx-QuickStep) ning kolmas oli Philippe Gilbert (BMC).

Rein Taaramäe (Katjusha) ja Tanel Kangert (Astana) lõpetasid sõidu turvalsielt peagrupis ja said vastavalt 96. ja 102. koha.

Kahe etapi kokkuvõttes on Bouhanni edu teasel kohal asuva briti Ben Swifti (Sky) ees 14 sekundit. Sama palju kaotab talle ka kolmandaks tõusnud Thomas de Gendt (Lotto-Soudal). Kangert on 90. kohal ja Taaramäe 101. kohal. Mõlemad kaotavad liidrile 20 sekundit.

Homne etapp teeb üldises paremusjärjestuses kindlasti korrektuure, sest jõuakse tõsisemate mägedeni. Velotuur lõpeb pühapäeval.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Reklaam

AdAdAdAdAd