Kuumad uudised

Orica-Scottist saab Mitchelton-Scott

Austraalias registreeritud profimeeskond Orica-Scott hakkab järgmisel aastal kandma nime Mitchelton-Scott.

2012. aastast seda meeskonda rahaliselt toetanud Orica otsustas järgmisel hooajal rattaspordi tippseltskonnast lahkuda ning meeskonna omanik Gerry Ryan otsustas puuduoleva raha tuua meeskonda oma veiniärist Mitchelton.

Uue

Loe lähemalt

Kalender

Astana värbas taanlase, Taaramäe ja Lauk osalevad Arctic Race’il

Tanel Kangerti koduklubi Astana sõlmis kahe aasta pikkuse lepingu taanlase Magnus Cort Nielseniga. 24-aastane Nielsen on mitmekülgne rattur, kes on tugev nii ühepäevasõitudel kui ka velotuuridel. Alates 2015. aastast on ta leiba teeninud Orica-Scottis.

“Astanaga liitumine on suurepärane väljakutse ja loodan, et mul avaneb võimalus näidata oma võimeid suurtel klassikutel ja aidata meeskonda suurtuuridel,” lausus Nielsen. “Astanas on juba mõned andekad Taani ratturid, kellega koos sõitmist juba ootan. Tänan kõiki Orica-Scotti inimesi, kes on aidanud mul kolme aasta jooksul ratturina areneda.”

Nielsen on võitnud Vueltal kaks etappi, pälvinud esikoha Almeria ühepäevasõidul ning saanud teise koha Prudential RideLondon – Surrey Classicul ja Taani tuuril. “Astana jätkab ühepäevasõitudel osaleva koosseisu tugevdamist,” ütles Astana mänedžer Aleksandr Vinokurov. “Olen kindel, et Magnus on rattur, kes suudab meid aidata. Kombinatsioon kestvusest ja jõulisest finišist tagab edu klassikutel. Lisaks on Magnus suuteline abistama tiimi liidrit suurtuuridel ja suudab seal ka etappe võita.”

Rein Taaramäe osaleb neljapäevast pühapäevani Norras peetaval Arctic Race’i velotuuril. Lisaks eestlasele paneb Katjuša-Alpecin välja värske Euroopa meistri Alexander Kristoffi, Sven Erik Bystrømi, Reto Hollensteini, Michael Mørkøvi ja Jhonatan Restrepo.

Arctic Race’il on kohal ka Astana stažöör Karl Patrick Lauk. Kasahstani klubi ridades osalevad veel Žandos Bižigitov, Matti Breschel, Andri Grivko, Truls Korsaeth ja Artjom Zahharov.

https://twitter.com/ArcticRaceofN/status/894120873673728000

https://twitter.com/ArcticRaceofN/status/893854886550355969

Reklaam

AdAdAd